KONST / Litografier / Färglitografi 14034152
nr 1403 4152
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/380, bladets mått: 56x73, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:15:42
1.500 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow